Grecos Active by Ewa Chodakowska – wakacje połączone ze sportem

Grecos Active by Ewa ChodakowskaWakacje nie muszą oznaczać tylko wylegiwania się na plaży lub przy hotelowym basenie. Sporty wodne, wycieczki rowerowe czy tenis to formy aktywności często spotykane na wakacyjnych kierunkach. Na urlopie trudno jednak o profesjonalnego trenera, który poprowadzi ćwiczenia fitness. Chyba, że wakacje zaplanujemy z Grecos Holiday i… Ewą Chodakowską.

Od tego sezonu na rynek wkracza nowość stworzona w duecie specjalisty od greckich wakacji i najpopularniejszej trenerki fitness w Polsce. GRECOS ACTIVE by Ewa Chodakowska to pakiet ćwiczeń dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. Trenerzy wyszkoleni przez samą Ewę Chodakowską poprowadzą je podczas Twoich wakacji w Grecji! Nowy produkt nie wyklucza błogiego lenistwa ani korzystania z uroków all inclusive. Pokazuje jednak, jak z wakacji wyciągnąć jak najwięcej, a przy tym zachować dobrą kondycję.

Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie 5 treningów podczas tygodniowego urlopu, zniżki do sklepu Ewy Chodakowskiej – bebio.pl, funkcjonalny sportowy gadżet oraz mini poradnik, który podpowie, jak efektywnie korzystać z all inclusive.

GRECOS ACTIVE to także propozycja dla rodzin z dziećmi, które w trakcie treningów mogą zostawić pociechy w Klubie Delfinki Grecosa. Polskie animacje dla dzieci sprawią, że będą to również niezapomniane wakacje dla najmłodszych!

Sprawdź szczegóły na: https://www.grecos.pl/grecos-active

admin

Leave a Reply