Grecos wkracza z przytupem w świat blogosfery!

Blog o grecji - grecosWydawałoby się, że blogosfera podróżnicza nie może już niczym zaskoczyć – blogerzy opisują niemal wszystkie zakątki świata. A jednak zawsze znajdzie się sposób na przyciągnięcie uwagi czytelników.

Jeden z największych polskich touroperatorów – Grecos, uruchomił właśnie bloga, w którym opisuje wyłącznie Grecję. Niby nic odkrywczego, przecież o Grecji pisał już niejeden. Blog „Grecja na żywo” z pewnością jednak wyróżnia się na tle innych.

Przede wszystkim: pisze go nie jedna, a wiele związanych z Grecją osób – pracownicy Grecosa, grekomaniacy, zakochani w Grecji klienci touroperatora, a wreszcie content dostarczają też sami Grecy. To z kolei wiąże się z ideą bloga i jego nazwą. „Grecja na żywo” ma nawiązywać do tego, że informacje na nim zawarte są zawsze aktualne i przekazane z pierwszej ręki. Bo co innego opisać swoje tygodniowe wakacje, a co innego poprzeć opisy wiedzą zaczerpniętą bezpośrednio od mieszkańców danego miejsca. Swoją przestrzeń mają tu również zyskać klienci touroperatora, których greckie opowieści mogą znaleźć się na blogu.

Sama forma bloga również cieszy oko. Wysokiej jakości autorskie zdjęcia i przejrzysta nawigacja zachęcają do odkrywania kolejnych stron „Grecji na żywo”. Grecos przybliża nam greckie plaże, zabytki, kuchnię i zwyczaje nie tylko podczas sezonu wakacyjnego. Teraz możemy się nimi cieszyć cały rok na http://blog.grecos.pl/

admin

Leave a Reply